Meble ogrodowe to jeden z najpopularniejszych i najczęściej używanych rodzajów mebli na świecie. To nie tylko miejsce relaksu, ale także miejsce rozrywki gości. Staje się ważną częścią ogrodu, zapewniając dostęp do niego ze wszystkich stron. Meble, których używamy w naszym domu powinny być wysokiej jakości i trwałe. Powinniśmy też móc z niego korzystać przez długi czas bez żadnych problemów i problemów z konserwacją. Ponieważ właśnie to robimy z naszymi meblami ogrodowymi, musimy dowiedzieć się, jaki rodzaj mebli ogrodowych najlepiej spełni te wymagania i który najlepiej odpowiada naszym potrzebom pod względem trwałości i komfortu. Mieszkanie w domu z otwartym tarasem to piękna sprawa. Jednak wybór najlepszych mebli na taras może być trudny. Z tego artykułu dowiesz się, które meble ogrodowe są najmodniejsze, a które warto kupić.

Komplet na taras z regulowanym stolikiem Corfu Set Lyon Max Cappuccino

Komplet na taras z regulowanym stolikiem Corfu Set Lyon Max Cappuccino

Zestaw Corfu Set Lyon Max Cappuccino to propozycja, która pozwoli Ci stworzyć w Twoim ogrodzie lub na tarasie przestrzeń do odpoczynku i relaksu. Tutaj na wygodnej sofie można usiąść w gronie przyjaciół i rodziny, poczytać ulubioną książkę lub w spokoju wypić poranną kawę. Zestaw składa się z sofy 3-osobowej z podłokietnikami oraz dwóch foteli jednoosobowych, zawiera również pięć poduszek siedziskowych, które zwiększają komfort użytkowania tego zestawu mebli. Co więcej? Możesz korzystać z tych zestawów mebli zarówno w domu, kiedy przyjmujesz gości, jak i po prostu relaksując się samemu podczas czytania dobrej książki na świeżym powietrzu na tarasie! Zastosowana tu kolorystyka jest czysta i prosta, dlatego też jej uniwersalna forma pasuje do każdej aranżacji: zarówno tradycyjnej, jak i nowoczesnej!

Zobacz więcej...

 

Brązowy narożny zestaw z regulowanym stołem Relly

 

Brązowy narożny zestaw z regulowanym stołem Relly

Narożnik ogrodowy Corfu Relax Lyon brązowy to zestaw, który sprawdzi się również na balkonie, tarasie czy ganku. Dzięki swojemu uniwersalnemu designowi może być wykorzystany zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacjach. Narożnik nadaje się do użytku przez cały rok. Zestaw Relly został wyprodukowany z wysokiej jakości, trwałego tworzywa sztucznego - polipropylenu. Materiały użyte do jego produkcji w dużej mierze pochodzą z recyklingu, dzięki czemu nie traci on łatwo koloru i kształtu pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak promieniowanie UV, wahania temperatur, opady deszczu i śniegu. Meble te przez długi czas zachowują swój naturalny estetyczny wygląd, nie tracąc przy tym nic z walorów, które składają się na świetny design.

Zobacz więcej...

 

Zestaw ogrodowy na nóżkach z podnoszonym stołem Meblobranie S3L

 

Zestaw ogrodowy na nóżkach z podnoszonym stołem Meblobranie S3L

Prezentowany zestaw ogrodowy to praktyczne rozwiązanie meblowe, składające się z trzyosobowej sofy, dwóch foteli oraz doskonałego rozkładanego stołu; to idealny wybór, ponieważ kupując jeden zestaw możemy wykorzystać go do różnych funkcji - nie musimy kupować obu stołów! Oferowane krzesła ogrodowe na nogach z podnoszonym stołem są bardzo funkcjonalne. W zależności od naszych potrzeb możemy zdecydować się na stoły o wysokości 40 cm lub 65 cm. Zestaw ogrodowy składa się z czterech krzeseł i dwóch ławek na każdym końcu, które mogą służyć jako podłokietniki lub małe powierzchnie stołowe, w zależności od tego, gdzie umieścisz je w swojej przestrzeni na zewnątrz! Dzięki ergonomicznie ukształtowanym oparciom są wygodne nawet bez poduszek. Wytrzymała i odporna na rdzę rama zapewnia wysoką jakość wykonania; części, które można sztaplować, zapewniają doskonały potencjał przechowywania.

Zobacz więcej...

 

Zestaw ogrodowy z podnoszonym stolikiem Meblobranie SFLM

Zestaw ogrodowy z podnoszonym stolikiem Meblobranie SFLM

Jeśli posiadasz duży taras lub ogród, ten zestaw ogrodowy SFLM będzie najlepszym wyborem. Dzięki 8 miejscom siedzącym będzie on idealny, jeśli czasem chcemy zorganizować większe spotkania. Dzięki wysokiej jakości wykonania, meble nadają się do całorocznego użytkowania bez względu na warunki atmosferyczne; śmiało więc zbieraj się nawet wtedy, gdy na ziemi leży śnieg! Prezentowany zestaw ogrodowy z regulowanym stołem służy nam nie tylko na co dzień, ale także podczas spotkań z rodziną i przyjaciółmi - między innymi dzięki eleganckiej plecionce, która nadaje skandynawskiego charakteru. A wszystko razem? No to mamy świetnie prezentujący się zestaw tarasowy pasujący do każdego nowoczesnego domu!

Zobacz więcej...

 

Autor